Menu

Menu

Navštívte našu reštauráciu a vyberte si z bohatej ponuky špecialít, ktoré sme pre vás pripravili. Pochutnajte si na teplých či studených jedlách, ktoré potešia vaše chuťové poháriky a zanechajú vo vás príjemný pocit. V našej ponuke nájdete predjedlá, polievky a hlavné jedlá z hydiny, hovädzieho či rýb, ale potešíme aj tých, ktorí skôr obľubujú bezmäsité pokrmy alebo ľahšie šaláty.
Ako skvelú bodku za vašim obedom či večerou si môžete vybrať z našej ponuky výborných dezertov, ktoré vyčaria úsmev na tvári deťom i dospelým. K vami vybraným špecialitám vám samozrejme odporučíme výborné víno, pivo či iné nápoje. S nami si doprajete gastronomický zážitok či už je pondelok ráno alebo sobota večer.

 

Tabbed Menu

Začnite Váš deň s nami s a dajte si skvelé raňajky, ktoré vás správne naštartujú. Nezabudnite sa k nám vrátiť aj na obed, máme totiž pre Vás každý deň pripravené nové denné menu, alebo a la carte ponuku, zostavenú našimi profesionálnymi kuchármi. K dobrému jedlu si určite vyberiete z našej bohatej ponuky vín alebo osviežujúceho piva. A radi Vás privítame aj večer, kedy si užijete romantickú večeru pri sviečkach v príjemnom a pokojnom prostredí.

Reštaurácia Gurman – to pravé miesto pre stretnutie s Vašimi priateľmi či rodinou.